Kemal Doğulu’dan Kadir Doğulu’ya gönderme! ‘Belki barışırım’

Kemal Doğulu, geçtiğimiz şubat ayında Nişantaşı’nda bir mekanda sahne almış, konser öncesi basın mensuplarına çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

“SADECE KAN BAĞIMIZ VAR”

Oyuncu kardeşi Kadir’le küslüğü hakkında konuşan Doğulu, “Benim sadece kan bağım var. Siz ne biliyorsanız ben de onu biliyorum. Sebepleri var küslüğün tabii ki. O biliyor, ben biliyorum ve ailem biliyor. Hiç kimsenin bilmesine de gerek yok” demişti.

“MECBUREN KAYITLARA GÖRE KARDEŞİZ”

Doğulu sözlerine şu şekilde devam etmişti:

Kardeşimizi seçemeyiz, bu bir mecburiyet. İnsanlar arkadaşlarını seçip, onlardan kardeş yapabilir kendisine. Kan bağım olan herkesi sevmek zorunda değilim ve kan bağım var diye herkesle akraba olduğumu düşünmüyorum. Bu sadece onun için değil, hepsi için geçerli. Mecburen kayıtlara göre kardeş oluyorsunuz. Ben diğer kardeşlerimle hem kardeş hem arkadaşım. Annem de hiç karışmaz bu işlere.

“TELEVİZYON BİTTİ”

Kemal Doğulu, önceki gün Nişantaşı Citys’te görüntülendi. Yeni projelerinden bahseden şarkıcı, “İki projem var. Biri moda diğeri makyaj… Onun toplantıları var. YouTube kanalında olacak. Artık televizyon bitti, herkes YouTube’da… YouTube’da olunca daha rahat olacağız” dedi.

Şarkıcı, kardeşi Kadir Doğulu ile barışmadığını da belirterek, “Gelip elimi öpsün belki barışırım” sözlerini yineledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir